Secret Society
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secret Society

Kappa
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 MikaRybanenn - zpráva

Goto down 
AutorZpráva
Guest
Anonymní




MikaRybanenn - zpráva Empty
PříspěvekPředmět: MikaRybanenn - zpráva   MikaRybanenn - zpráva Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 8:53 pm

Dne 11.07.2009 12:42 MikaRybanenn napsal:
> Tak co ty zlodějská kreaturo jak se ti u mě loupilo? Na každé prase se vaří voda a ty se budeš brzy vařit hodně bolestivě.
Návrat nahoru Goto down
MrA

MrA


Posts : 7
Join date : 09. 07. 09

MikaRybanenn - zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: MikaRybanenn - zpráva   MikaRybanenn - zpráva Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 12:00 am

No pani má smysl pro drama - hotovej Shakespeare.
Návrat nahoru Goto down
Guest
Anonymní




MikaRybanenn - zpráva Empty
PříspěvekPředmět: MikaRybanenn - pokračování   MikaRybanenn - zpráva Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 6:48 am

Dne 13.07.2009 0:22 MikaRybanenn napsal:
> Pokud si myslíš, že jsi oprávněn vystupovat jako četník tak si to mysli. Ale já se před kdejakým diktátorským sajrajtem neskloním a naopak jím budu o to více opovrhovat. Vzal jsi to za špatný konec. Už se moc těším na den kdy se zformuje vícero aliancí a pošle vaší alianci zkratkou evokující zločineckou organizaci do propadliště dějin. Takže dělej jak myslíš, stejně toho moc coby člen stávající aliance nedosáhneš. Maximálně opovržení okolních hráčů a pokud tě toto uspokojuje, zalkni se tím uspokojením. Nazdar.
Návrat nahoru Goto down
Guest
Anonymní




MikaRybanenn - zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Opět MíkaRybannen- číst odspodu   MikaRybanenn - zpráva Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 9:09 pm

Tak doufám, že ses při této zprávě udělal ty dobytku esesácká, bonzování a utlačování slabších po fašistickém způsobu by ti šlo. Co ty musíš být asi za kreaturu, musel bych se z tebe nejspíš pozvracet, potkat tě na ulici. Koukám, že název vaší aliance není náhodný, scházejí se tam imperialistická prasata, která chtějí ostatním hráčům otravovat hru a tím i život. Doufám, že ty vaše sviňárny se tam někde nahoře počítají a v osobních životech za tyhle sviňárny budete jednou trpět. Protože boží mlýny melou. Přeju vám to, bastardi.

Dne 20.07.2009 20:46 MrND napsal:
> Nejlepší zpráva, kterou jsem se dnes dozvěděl byla, že dnešní den je tvůj poskední, teď už mimo hru, kolik je ti let, že tu hru tak prožíváš? Na mě si útočil několikrát ze začátku, a a taky jsem Ti nenadával, to s tou matkou a výkakama bylo moc už i namě. Zatm čau
>
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





MikaRybanenn - zpráva Empty
PříspěvekPředmět: Re: MikaRybanenn - zpráva   MikaRybanenn - zpráva Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
MikaRybanenn - zpráva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Peterenc - zpráva

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Secret Society :: Zbytek světa :: Napsali nám - nejlepší hlášky našich farem-
Přejdi na: